KONST / Litografier / Litografi 12113071
nr 1211 3071
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, Peter Dahl (f. 1934), Sverige. Kärlekspar. Osignerad, Motivet: 29x13
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 18:17:45
500 kr
600 kr
1.000 kr
22 okt
Peter Dahl (f. 1934)